ODAGIS+™ yazılımı esnek tasarımı sayesinde tüm arayüz formları, mesajları ile  tablo, sütun adları ve içeriklerinin tamamı kolaylıkla farklı dillere çevrilebilmektedir. Sınırsız sayıda dil eklemesi de yapılabilmektedir.

 Lütfen uygulayın

1- Dil seçenekleri bölümünde "Yeni" butonuna basarak açılan formda yeni dil adı, kısaltması yazın ve görünürlük durumu ayarlayın. Aynı formdan mevcut dillere ait kısaltmalar ve görünürlük durumu da güncellenebilirsiniz. 

        

Dil seçeneklerinde Türkçe ve İngilizce standart olup, Almanca, Fransızca, Azerice ve Rusça vb. dil seçenekleri de eklenebilmektedir. Dil seçenekleri bölümündeki tabloda her bir sütun ayrı bir dili göstermektedir. Yeni eklenen herhangi bir dil için İngilizce olarak mevcut sütun aynen kopyalanmaktadır. Daha sonra düzenle ve değiştir komutlarıyla İngilizce ifadeler yeni eklenen dile çevrilmektedir.


3- Dil ayarları bölümünde ilgili tablo seçerek sadece o tabloya ait dil bilgileri "Değiştir" aracı ile daha kolay bir şekilde yapabildiğinizi görün. 


Yeni eklenen tablo veya sütunlarda geçen ifadeler daha önceden kullanılmışsa, yazılım bu ifadeleri otomatik olarak diğer dillere(Türkçe, İngilizce vb) çevirmektedir.

Görünümler
1 Toplam görüntülenme
1 Üye Görüntüleme
0 Herkese Açık Görüşler
İşlemler
0 Beğeniler
0 Beğenilmeyenler
0 Yorumlar
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bağlantı Paylaş
Posta ile paylaş

Lütfen giriş bunu paylaşmak için webpage eposta ile.

Değerlendirme
0 0