ODAGIS+ , ODAKENT tarafından geliştirilen, planlama, imalat, işletme ve acil durum yönetimi faaliyetleri için yüksek performanslı, bütünleşik, coğrafi bilgi sistemi tabanlı gelişmiş bir şehir, altyapı ve çevre yönetimi çözümüdür.

ODAGIS+ aynı zamanda çözüm paketinin genel adı olup, bünyesinde 4 farklı yazılım barındırmaktadır:


ODAGIS+ Masaüstü

Yüksek Performanslı Masaüstü CBS

ODAGIS+ Web/Mobil

Masaüstü Yazılımı ile Bütünleşik Web/Mobil

ODAGIS+ Admin Panel

Kodsuz Yönetim Arayüzü

ODAGIS+ AsBuilt

İşsonu Projeleri Hazırlama Yazılımı

ODAGIS+Masaüstü, bir uygulama yazılımıdır. Yaygın olarak kullanılan tüm  işletim sistemleri ve CAD/CBS yazılımları ile çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Mevcut durumda açık kaynak kodlu spatial bir veritabanını (PostgreSQL/Postgis) kullanacak şekilde ve açık kaynak kodlu masaüstü CBS yazılımı (QGIS) üzerinde bir uygulama (plug-in) olarak geliştirilmiştir. Ayrıca benzer arayüz ticari bir CAD yazılımı olan MicroStation üzerinde de çalışacak şekilde geliştirilmiştir.

ODAGIS+ Web/Mobil web tabanlı uygulamalar olup,  Spatial veritabanı üzerinden yayın yapabilmektedir. Odakent ODAGIS+ yazılımı, masaüstü ve web, mobil uygulamalarının bütünleşik çalıştığı, CAD, CBS, harita, altyapı/üstyapı tesisleri ve müşteri bilgilerini entegre eden güçlü ve modüler bir çözüm sunmaktadır. 

Görünümler
1 Toplam görüntülenme
1 Üye Görüntüleme
0 Herkese Açık Görüşler
İşlemler
0 Beğeniler
0 Beğenilmeyenler
0 Yorumlar
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bağlantı Paylaş
Posta ile paylaş

Lütfen giriş bunu paylaşmak için webpage eposta ile.

Değerlendirme
0 0