Genel

Hoşgeldiniz

                                                                                Bu topluluk, ürünlerimiz ve hizmetlerimizin profesyonelleri ve meraklıları içindir.

En iyi içeriği ve yeni pazarlama fikirlerini paylaşın ve tartışın, profesyonel profilinizi oluşturun ve birlikte daha iyi bir ekip olalım. 

0

ODAGIS+ bir ürün adı mıdır? Hangi platform üzerinde çalışmaktadır?

Avatar
Administrator

ODAGIS+ bir ürün adı mıdır? Hangi platform üzerinde çalışmaktadır?

Sorunuzu buraya koyun
Avatar
Vazgeç
1 Cevap
0
Avatar
Administrator
En iyi cevap

ODAKENT® ODAGIS+ ™  planlama, imalat, işletme ve acil durum yönetimi faaliyetleri için gerekli harita ve bilgilere merkezi,  güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlayan coğrafi bilgi sistemi tabanlı gelişmiş bir altyapı, çevre ve kent yönetimi çözümüdür.

ODAGIS+  çözüm paketinin genel adı olup, bünyesinde 4 farklı ürün barındırmaktadır:

1. ODAGIS + Masaüstü (GIS/CAD)               
2. ODAGIS + Web/Mobil
3. ODAGIS + Admin Panel
4. ODAGIS + AsBuilt

"ODAGIS+" aynı zamanda QGIS üzerinde çalışan masaüstü uygulamasına verilen kısa isimdir. Yaygın olarak kullanılan tüm  işletim sistemleri üzerinde çalışabilen bir masaüstü (desktop) uygulaması olup, açık kaynak kodlu QGIS platformu üzerinde coğrafi veritabanı bağlantılı olarak çalışmaktadır.  "ODAGIS+ Web/Mobil" uygulamaları ise web tabanlı uygulamalar olup,  Spatial veritabanı üzerinden online/offline yayın yapabilmektedir. Odakent ODAGIS+ yazılımı, masaüstü ve web, mobil uygulamalarının bütünleşik çalıştığı, CAD, CBS, harita, altyapı/üstyapı tesisleri ve müşteri bilgilerini entegre eden güçlü ve modüler bir çözüm sunmaktadır.

Avatar
Vazgeç