ODAPLAN+

Kentsel altyapı ve çevre yönetimi ile ilgili projelendirme, planlama, modelleme ve simülasyon ihtiyaçlarınız için Coğrafi Bilgi Sistemi tabanlı gelişmiş  çözümler sunuyoruz. Şaşırtıcı derecede hızlı ve pratik çözüm araçları sağlıyoruz.

ODAPLAN+ İçmesuyu Proje ve Modelleme

İçmesuyu sistemi için pratik ve hızlı projelendirme, bölgesel planlama, modelleme ve simülasyon araçlarını bir arada barındıran Coğrafi Bilgi Sistemi tabanlı bir çözüm sunuyoruz.

Uluslararası EPANET yazılımını çözüm aracı olarak kullanıyoruz.

ODAPLAN+ Atıksu Proje

Atıksu sistemi için pratik ve hızlı projelendirme, bölgesel planlama, metraj ve boykesit oluşturma araçlarını bir arada barındıran Coğrafi Bilgi Sistemi tabanlı bir çözüm sunuyoruz.

ODAPLAN+ Yağmursuyu Proje

Yağmursuyu sistemi için pratik ve hızlı projelendirme, bölgesel planlama, metraj ve boykesit oluşturma araçlarını bir arada barındıran Coğrafi Bilgi Sistemi tabanlı bir çözüm sunuyoruz.

 

ODAPLAN+ Hidrolojik Modelleme

Hidrolojik modelleme ve simülasyon araçlarını bir arada barındıran Coğrafi Bilgi Sistemi tabanlı gelişmiş bir çözüm sunuyoruz.

Uluslararası SWMM yazılımını çözüm aracı olarak kullanıyoruz.

 

ODAPLAN+ Bina Kat Planı Hazırlama [ODAKAT]

Binaların gerçek konumlarında her bir kat için oda, yapı elemanları ve demirbaşların mekansal olarak kayıt altına alınabildiği Coğrafi Bilgi Sistemi tabanlı gelişmiş bir çözüm sunuyoruz. 

Masaüstü yazılımda oluşturulan "akıllı" planları doğrudan web/mobil ortamda yayınlayabiliyoruz. Benzer şekilde web ortamında veri girişi/güncelleme imkanı sağlıyoruz.

ODAPLAN+ Bilgisayar Destekli Tasarım [ODACAD]

ODAPLAN yazılımının temel bileşeni olarak bilgisayar destekli tasarım araçlarını bir arayüz olarak  sunuyoruz. Kullanıcıların temel CAD ihtiyaçlarını CBS yazılımı üzerinde karşılıyoruz.